Investuok ir padidink savo pajamas!

0
5274

P2P skolinimas: kaip pradėti investuoti?

Praėjusią savaitę parašiau straipsnį „P2P tarpusavio skolinimas: investavimo pradžiamokslis“, kuriame apžvelgiau kaip vyksta p2p skolinimas ir kaip iš to galima pasipelnyti. Šį kartą prašysiu praktinius žingsnius kaip pradėti investuoti į p2p paskolas.

Į P2P paskolas investuoju per kelis skirtingus P2P skolinimo platformų operatorius tam, kad žinočiau platformų privalumus ir skirtumus. Į P2P paskolas pradėjau investuoti per užsienio platformas, kadangi Lietuvoje P2P skolinimas startavo prieš pusantrų metų. Nepaisant to, pirma nusprendžiau parašyti apie Lietuvos P2P paskolų operatorių, kadangi investuojant Lietuvoje yra daug mažiau painiavos, todėl žvalgytis po užsienio platformas patarčiau jau šiek tiek labiau įgudusiems investuotojams.

Šiame straipsnyje pasistengsiu aptarti Savy.lt privalumus, trukumus, sąskaitos atidarymo žingsnius, investavimo riziką, palūkanų skaičiavimo metodiką ir mokesčius. Iš pirmo žvilgsnio, atrodo, kad tai tik nesvarbios detalės, tačiau esu įsitikinęs, kad atsakysiu į daugelį pradedantiesiems (o gal net ir pažengusiems) aktualių klausimų.
P2P skolinimas: Savy.lt privalumai

Pripažinsiu, kad iš pradžių aš buvau nemažas savy skeptikas. Man nepatiko tai, kad norint investuoti per Savy.lt reikėjo atsidaryti Paysera.lt sąskaitą, ją patvirtinti ir t.t. Man tai priminė akmens amžių – užuot pervedus pinigus į Savy tiesiai iš savo banko, dar reikėjo siųsti pinigus per kažkokį tai mokėjimų operatorių. Tačiau, tai kas atrodė didžiausias trūkumas įsigilinus paaiškėjo, kad tai yra didžiausias privalumas.

Savy neprieina prie investuotojų pinigų, todėl negali šių pinigų švaistyti ne pagal paskirtį.

LEAVE A REPLY