Supermeno brolis – tiktas didvyris! Geležinio žmogaus brolis – karinių jūrų pajėgų vadas

0
4519
Supermeno brolis
Supermeno brolis Nik Cavill vadovauja 30-tajam komandosų batalionui.

Pranešama, kad šį rudenį Henry Cavill brolis pradėjo vadovauti 30-tajam komandosų batalionui, kuris vykdo žvalgybines operacijas.

Specialiosios pajėgos iš tikrųjų atėjo į šeimą, kai Supermeno brolis buvo paskirtas vadovauti elitiniam Karališkųjų karinių jūrų pajėgų batalionui, kurį iš dalies sukūrė „Džeimso Bondo“ autorius.

2013 m. ir 2016 m. sukurtuose filmuose Supermeną suvaidinusio Henry Cavill brolis – pulkininkas leitenantas Nik Cavill, MBE, dabar vadovauja 30-tajam komandosų batalionui.

Šis padalinys su Fleming pagalba buvo sukurtas Antrojo pasaulinio karo metais. Jo užduotis – rinkti Komandosų bataliono operacijoms reikalingą informaciją. Ši veikla apima sekimą, žvalgybą, informacijos apie priešus rinkimą, elektroninės karinės įrangos naudojimą priešui suklaidinti.

„Pulkininkas leitenantas Nik Cavill ir jo kariai neturi ypatingų „supergalių“ visatoje, tačiau tikrai yra „geležiniai“. Realiame gyvenime geresnių už Karališkąsias karines jūrų pajėgas darbui priešo užnugaryje tikrai nerasite. Šiems vyrukams nereikia apsiaustų su gobtuvais. Pulkininkas leitenantas Nik Cavill jau tikrai įrodė, kad yra tikras karių vadas ir puikiai vadovauja šiam batalionui“, – sakė dienraščiui „The Sun“ Nik Cavill aplinkos žmogus.

Afganistano veteranas Nik elitiniam batalionui pradėjo vadovauti šį rudenį.

Jaunesnysis brolis Henris (33) du kartus filmavosi Supermeno vaidmenyje – paskutinį kartą filme „Teisingumo aušra“, kuris nukonkuravo „Geležinį žmogų“ ir tapo garsiausia visų laikų juosta apie Supermeną. Henris taip pat filmavosi filme apie šnipus „Šnipas iš U.N.C.L.E“ ir veiksmo filme „Šalta dienos šviesa“.

Supermenas
Supermeną įkūnijantis aktorius Henry Cavill.

Ian Fleming, kuris Atrojo pasaulinio karo metais vadovavo jūrų žvalgybos padaliniui, buvo vienas svarbiausių šio bataliono įkūrėjų, nes jis suprato, kad, norint surinkti informaciją apie priešą, būtina prasiskverbti į jo gretas.

Jis toliau kūrė didžiausią visų laikų šnipo – Džeimsą Bondo herojų.

Šiuo metu 30-tasis komandosų batalionas padeda 3-iojo komandosų bataliono Karališkosioms karinėms jūrų pajėgoms, užtikrinant, kad Bataliono vadas gautų visą informaciją apie padėtį. Nik karinėse jūrų pajėgose tarnauja nuo 1999 m. Jis jau yra įvykdęs septynias žvalgybines operacijas, iš kurių trys buvo Afganistane.

Kaip ir jo brolis, Supermenas Henry labai remia Karališkąsias karines jūrų pajėgas, dalyvauja labdaros renginiuose renkant lėšas Karališkosioms karinėms jūrų pajėgoms ir yra jų geros valios ambasadorius.

LEAVE A REPLY