Kartais gali atrodyti, kad veido odos priežiūra yra neįtikėtinai sudėtinga, tačiau visuomet yra įvairių gudrybių, kurios padeda tai padaryti kur kas efektyviau ir lengviau.

Reguliariai drėkinkite veido odą

Visada – namie ir darbe – po ranka turėkite drėkinantį purškiamąjį losjoną veidui, kurio sudėtyje nėra spirito ir kartas nuo karto užpurkškite jo ant veido. Ant odos paviršiaus susidaręs smulkių losjono dalelių sluoksnis palaiko drėgmės pusiausvyrą. Tokį losjoną galima purkšti ir ant makiažo.

Paryškinkite bruožus savaiminio įdegio kremu

Žirnio dydžio savaiminio įdegio kremu lengvai padenkite skruostus po skruostikauliais – taip paryškinsite veido kontūrus ir suteiksite veidui subtilaus spindesio.

H20 – puiki priemonė nuo akių tynio

Ryte atsikėlusios nusiprauskite veidą, ypač akis, šaltu vandeniu. Jei vokai patinę – nuo šalto vandens tynis praeis akimirksniu!

Šalinkite spuogus saugiai

Jei jau iš tikrųjų reikia išspausti spuogą, gerai dezinfekuokite tą vietą ir tada kokiai 10 minučių uždėkite ledo – taip greičiau praeis uždegimas ir paraudimas.

Panaudokite veido kremo perteklių

Jei vakare ant veido užsitepėte per daug drėkinamojo kremo, panaudokite jo perteklių kojoms! Nakčiai patepkite juo kulnus ir ryte oda ant kulnų bus minkštutė.

LEAVE A REPLY