Taisyklės ir sąlygos

„iDay“ tinklalapio taisyklės ir sąlygos

Naudodamiesi „iDay“ tinklalapiu ir jo teikiamomis paslaugomis, jūs sutinkate su „iDay“ taisyklėmis ir sąlygomis. Jeigu su žemiau nurodytomis tinklalapio taisyklėmis ir sąlygomis nesutinkate, prašome palikti „iDay“ tinklalapį. „iDay“ pasilieka teisę keisti ir papildyti tinklalapio taisykles ir sąlygas be išankstinio įspėjimo.

„iDay“ tinklalapio autorinės teisės

„iDay“ tinklalapyje skelbiamą informaciją ir vaizdinę medžiagą griežtai draudžiama skelbti, naudoti ir platinti kituose internetiniuose tinklalapiuose, svetainėse ar kitose vietose (taip pat ir realioje erdvėje) be „iDay“ tinklalapio sutikimo. Turėdami sutikimą ir naudodami „iDay“ tinklalapio informaciją, privalote nurodyti „iDay“ tinklalapį, kaip šaltinį, ir pateikti internetinę nuorodą į jį. Pažeisti šias taisykles, keisti ir koreguoti „iDay“ tinklalapyje esančią informaciją ir vaizdinę medžiagą bei ją parduoti ir naudoti komerciniais tikslais griežtai draudžiama.

Draudimai

„iDay“ tinklalapyje draudžiama rašyti neteisėto turinio, įžeidžiančio, rasistinio, religinio, grasinančio, reklaminio, pažeidžiančio asmens teises komentarus. Aptikus nurodyto turinio komentarus „iDay“ tinklalapyje, „iDay“ turi teisę juos pašalinti. „iDay“ tinklalapyje draudžiama pateikti medžiagą, kuri yra užkrėsta kompiuterinėmis kenkėjiškomis programomis, pateikti reklamines nuorodas be „iDay“ tinklalapio sutikimo, siųsti neprašytus (reklaminius) el. laiškus (angl. spam). „iDay“ tinklalapyje draudžiama siunčiant el. laišką nurodyti neteisingą ar suklastotą el. pašto adresą, apsimesti kitu asmeniu, pateikti kito asmens duomenis ir atlikti kitus neteisėtus veiksmus.

Atsakomybės atsisakymas

„iDay“ tinklalapis gali talpinti reklaminius skydelius. Tokiu atveju mes iš dalies bendradarbiaujame su reklamuojamo tinklalapio valdytojais, reklamuodami jų paslaugas savo tinklalapyje. Paspaudę reklaminį skydelį, būsite nukreipti į reklamuojamą internetinį tinklalapį ir jums bus taikomos to tinklalapio taisyklės.

Vartotojų privatumas

„iDay“ gerbia tinklalapio vartotojų privatumą ir saugo jų pateiktą informaciją. „iDay“ tinklalapis užtikrina, kad asmeninė informacija (vardas, el. pašto adresas), kurią vartotojas pateiks rašydamas laišką „iDay“ tinklalapiui, bus laikoma paslaptyje, nebus perduota trečiosioms šalims ir ja niekada su niekuo nebus dalinamasi.