Pokerio žaidimas su nepilna spalvos kombinacija

0
5100

No Limit Hold’em pokerio žaidimas su nepilna spalvos kombinacija

Kai No Limit Hold’em turite nepilną spalvos kombinaciją, galite rinktis iš daugybės žaidimo būdų. Kartais geriau tiesiog tikrinti-atsakyti ir tikėtis, kad gausite penktąją pikų, čirvų ar kitos rūšies kortą kitame raunde. Tačiau kartais norėsite žaisti su nepilna spalvos kombinacija agresyviai ir kelti, džiaugdamiesi, kad visi žetonai atsiduria stalo viduryje ir tikėdamiesi, kad Jums pasiseks. Yra daugybė skirtingų kintamųjų – nuo nepilnos spalvos kombinacijos stiprumo iki Jūsų oponentų žaidimo tendencijų – kurie turėtų padiktuoti Jums kaip elgtis. Apsvarstykime keletą skirtingų žaidimo, turint nepilną spalvos kombinaciją, variantų pavyzdžių ir kodėl reikėtų juos rinktis.

Pati galingiausia nepilna spalvos kombinacija, kokią galite turėti yra kai trūksta vienos kortos, kad sudarytumėte neįveikiamą spalvos kombinaciją (ypač jei savo rankoje turime tūzą, o ant stalo jo nėra. Tarkime, turite Tč-5č, o flope atsiverčia 10č-9č-3p. Šiuo atveju turite devynias tinkančias kortas – likusias čirvų kortas – kad laimėtumėte padalinimą, be to, yra tikimybė, kad atsivertus tūzui, Jūs taip pat turėtumėte geriausią ranką. Jei taip ir yra, ir pavyzdžiui, Jūsų oponentas turi užverstą karalių porą, tuomet Jūs iš karto turite 12 tinkančių kortų arba milžinišką 46 % tikimybę laimėti padalinimą.
Apskritai kalbant, turint neįveikiamą nepilną spalvos kombinaciją reikėtų žaisti labai agresyviai. Žaisdami tokiu būdu mes suteikiame sau dvi progas laimėti padalinimą – arba mūsų oponentas išsimeta iš karto ir mes laimime tik su tūzu, kaip aukščiausia korta, arba visi žetonai atsiduria stalo viduryje ir turime gerus šansus laimėti. Abu scenarijai yra palankūs ir šitaip žaidžiant su neįveikiama nepilna spalvos kombinacija nepasisekti negali. Vienintelis pavyzdys, kai galite užsimanyti sulėtinti žaidimą yra, jei sėdite priešais žaidėją, kuris žaidžia ypač uždarai ir demonstruoja galią tik kai turi absoliučiai geriausią ranką. Šiuo atveju, geriau būtų tiesiog tikrinti-atsakyti su nepilna spalvos kombinacija taip, lyg susidurtumėte su kažkokia stipria kombinacija, pavyzdžiui, setu arba dviem porom, kurios drastiškai sumažintų Jūsų šansus laimėti.

Kitais atvejais, geriausias pasirinkimas turint nepilną spalvos kombinaciją yra tiesiog atsakyti. Geras pavyzdys yra kai turite ranką 8b-7b, o flope atsiverčia Tb-10b-2k. Jūsų oponentas atlieka tęstinį statymą ir ties ženkliuku eilė Jūsų ėjimui. Kėlimas šioje situacijoje iš dalies pasiteisintų – galėtumėte priversti savo oponentą išsimesti silpnąsias savo kortas kaip dešimtakė arba net aukščiausia korta karalius – tačiau geriau tiesiog atsakyti dėl keleto priežasčių. Pirma, jeigu dabar kelsite, susidursite su stipria ranka (kaip pavyzdžiui dvi poros arba setas), tuomet, tikėtina, kad Jūsų oponentas kels dar kartą, o Jūs atsidursite apgailėtinoje padėtyje. Čia turėtumėte būti pasiruošę rizikuoti visa savo krūva dėl nepilnos kombinacijos – tai sudarytų tik apie 30 % turto – arba išsimesti atvertus flopą ir prarasti galimybę sudaryti spalvos kombinaciją. Nė vienas scenarijus nėra labai palankus!
Antra, tiesiog keldami šioje pozicijoje, paliekate sau daugiau galimybių vėlesniuose raunduose. Idealiu atveju, surinksite spalvos kombinaciją per turną ir laimėsite didelį banką. Net jei pralaimite, Jūsų oponentas gali Jus patikrinti, sudarydamas Jums puikias galimybes blefuoti. Galiausiai, jeigu kėlėte per flopą, tai automatiškai nereiškia, kad turėjote nepilną spalvos kombinaciją – Jūs galėjote turėti tūzų porą arba žaisti lėtai su dar aukštesne kombinacija! Sunkumų kyla tik kai oponentai vėl atakuoja per turną, ypač jei stato daug. Iki šio momento Jūs tikriausiai nebūsite gavę tinkamo banko pelningumo koeficiento, kad galėtumėte tęsti su savo nepilna kombinacija. Todėl turėtumėte išsimesti prieš atverčiant riverį.
Prieš nuspręsdami kaip žaisti su nepilna spalvos kombinacija No Limit Hold’em žaidime, visada atidžiai apsvarstykite turimą ranką, tai ką gali turėti Jūsų oponentas bei savo poziciją. Gali būti, kad su ta pačia ranka teks žaisti daugybe skirtingų būdų! Norėdami gauti daugiau strateginių patarimų, kaip laimėti pokerį, susikurkite NEMOKAMĄ PokerStars paskyrą dabar ir prisijunkite prie mūsų mokyklos. Jeigu jau esate mokyklos narys, kodėl Jums nepervedus įmokos ir neišbandžius šios strategijos prie stalų?

LEAVE A REPLY