Kaip išsirinkti fotografą vestuvėms?

0
3872

Vestuvių fotografo pasirinkimas yra vienas svarbiausių sprendimų, kurį turi priimti jaunieji planuodami savo šventę – juk nuo to, kokios bus Jūsų vestuvinės nuotraukos priklausys ir tai, kaip prisiminsite savo šventę ateityje.

100+ fotografų vienoje vietoje >>
Tiesa, ne visi būsimi jaunavedžiai žino, kaip svarbu atlikti tinkamą fotografo paiešką, kad vėliau nereikėtų nusivilti rezultatais! Pateikiame kelis patarimus, kurie padės atpažinti, kurie vestuvių fotografai iš tiesų yra savo srities profesionalai:
1.Nuspręskite, kokio stiliaus vestuvinių nuotraukų norite – tai padės susiaurinti fotografų paiešką ir leis Jums rinktis tik fotografus, kurių darbai yra artimi Jūsų charakteriui.
2.Išanalizuokite kiekvieno Jus dominančio fotografo internetinę svetainę ir socialinių tinklų paskyras – peržiūrėkite visus ten pateikiamus darbus ir įvertinkite ar jų kokybė atitinka Jūsų poreikius.
3.Fotografo internetinėje svetainėje, socialinių tinklų paskyrose ar jaunavedžių forumuose paieškokite fotografo paslaugų rekomendacijų. Įsitikinkite, kad rekomendacijas pateikė tikri jaunavedžiai ir bent su vienu fotografą rekomendavusiu žmogumi susisiekite, paprašydami atsiųsti vieną ar kelias fotografo darytas nuotraukas.
4.Pakvieskite Jus dominančius fotografus su Jumis susitikti. Labai svarbu, kad Jūsų vestuvių akimirkas užfiksuosiantis žmogus būtų artimas Jūsų asmenybei ir šalia jo jaustumėtės patogiai – juk su juo teks praleisti visą dieną!
5. Paprašykite, kad fotografas parodytų bent vienos fotografuotos jaunavedžių poros visos šventės nuotraukas. Dažnai fotografai viešai rodo tik geriausius savo darbus, o Jums juk svarbu, kad kokybiškos būtų visos šventės nuotraukos.
6.Susitarkite su fotografu atlikti bandomąją fotosesiją, dar vadinamą „love story“. Tai padės įvertinti fotografo darbo techniką ir nuotraukų kokybę bei galutinai apsispręsti, ar norite, jog šis žmogus įamžintų Jūsų šventę!

LEAVE A REPLY