Vaizdo transliavimo paslaugas teikianti JAV kompanija „Nexflix“ nuolat rūpinasi savo plėtra ir naujų klientų paieška bei išlaikymu. Tai daroma pasitelkiant naujas ir išmanias technologijas, kuriomis siekiama įtikti skirtingus poreikius turintiems klientams. Viena iš „šviežiausių“ naujovių yra skirta „Android“ naudotojams.

Visai neseniai „Netflix“ kompanija pristatė naują funkciją, skirtą būtent „Android“ prietaisus naudojantiems vartotojams. Nuo šiol jie gali atsisiųsti norimus filmus ar televizijos serialus į turimų elektroninių įrenginių SD kortelę ir peržiūrėti juos ne tik prisijungę prie belaidžio interneto ar mobiliųjų duomenų, bet ir tada, kai interneto ryšys neveikia ar juo negalima naudotis. Tai itin patogi naujovė tiems, kurie ypač dažnai keliauja lėktuvais ar leidžia laiką vietose, kuriose yra ribota prieiga prie interneto ryšio.

Verta pastebėti, jog „Netflix“ ir anksčiau siūlė galimybę atsisiųsti norimą vaizdo medžiagą į „Android“ prietaisus, tačiau tik į vidinę jų atmintį, kuri, kaip žinia, talpina ne itin daug failų. Pradėjus naudoti naująsias paslaugas, failai SD atmintyje išliks tik kurį laiką, tam, kad neapkrautų kortelės atminties – norint atnaujinti peržiūrą teks iš naujo prisijungti prie interneto.

Galiausiai, svarbu žinoti, jog ši naujovė numatyta ne visiems „Android“ prietaisams, tačiau tikslus jų sąrašas nėra pateikiamas. Norint įsitikinti, ar jūsų telefonas arba planšetinis kompiuteris yra tinkamas tokiai paslaugai, teks ją parsisiųsti ir išbandyti savarankiškai.

LEAVE A REPLY