Šiandien bene kiekvienas žmogus puikiai žino savo Zodiako ženklą. Ir, žinoma, dažniausiai manome, kad mūsiškis yra tobulas – juk visuomet apie save norime galvoti tik teigiamai, nepaisant to, kad aplinkiniams taip gali ir neatrodyti. Kita vertus, akivaizdu, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi tiek savitų pliusų, tiek ir minusų, o kadangi įprastai vartotojai stengiasi susitelkti tik į privalumus, pateiksime jums keletą erzinančių savybių, kuriomis pasižymi skirtingi Zodiako ženklai.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Tuomet, kai po Avino ženklu gimęs žmogus susiduria su tam tikromis problemomis, kurias sunkiai sekasi sklandžiai išspręsti, dažnai užsiplieskia. Tokiais atvejais aplinkiniams gali pasirodyti, kad Avinas nori dominuoti ir yra labai arogantiškas bei savanaudis, tačiau iš tikrųjų tokie protrūkiai nėra ilgalaikiai. Įprastai tokį emocijų svyravimą galima normalizuoti ramiu poilsiu ar pabūvimu su savimi.

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Pastebima, kad Jaučiai neretai būna dideli materialistai ir dėl pinigų gali padaryti bene viską. Jie gali valandų valandas tobulinti savo išvaizdą, bandydami pro akis nepraleisti net pačios mažiausios smulkmenos. O tuomet, kai Jautis ima savimi pasitikėti, jis jaučiasi pranašesnis ir leidžiantis sau nevaržomai kritikuoti aplinkinius. Kartais Jaučiai gali būti apibūdinami kaip labai nuobodūs.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Šis Zodiako ženklas kalba pats už save. Po šiuo ženklu gimę žmonės turi dvi puses. Trumpiau tariant, tai lyg dviguba asmenybė. Jie gali būti labai permainingi, t.y. tiek žavėtis, tiek ir piktintis. Dėl šios savybės jie nėra lengvai nuspėjami, todėl sunku suprasti, ką jie iš tikrųjų galvoja.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Vėžiai neretai pasiduoda liūdesiui ir būna depresyvūs. Jei Vėžiui nesiseka ar jis būna užgautas, neretai užsisklendžia savyje ir visą tai labai išgyvena. Pakankamai dažnai Vėžio ženklo žmonės būna liūdni.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 21 d.)

Liūtas visuomet nori dominuoti. Jam žūtbūt reikia, kad visi aplinkinių žvilgsniai būtų nukreipti į jį. Tai rodo Liūto tuštybę. Dėl siekio patenkinti savo ego, Liūtai dažnai apsupti veidmainiaujančių ir įtikti bandančių žmonių. Šio Zodiako ženklo žmonės save išaukština ir nevertina aplinkinių.

Mergelė (rugpjūčio 22 d. – rugsėjo 23 d.)

Tai labai lėta asmenybė. Mergės ženklo žmogus yra tingus ir labai daug laiko gali skirti planavimui, svarstymui ir apmąstymams, kol galų gale po daugybės metų imasi veiksmų.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės mėgsta flirtuoti, todėl dažnai pasimauna ant „kabliuko“, užmegzdamos ilgalaikius santykius su netinkamais žmonėmis, kurių nėra linkusios palikti, nes joms trūksta ryžto. Be to, Svarstyklės savo gyvenimo neįsivaizduoja be tingėjimo.

Skorpionas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.)

Iš pirmo žvilgsnio Skorpionas gali būti labai mandagus, taktiškas ir geranoriškas, tačiau iš tikrųjų jo viduje gali virte virti didžiulis pyktis. Tai labai dviprasmiška asmenybė, kuri yra neatsiejama nuo didelio keršto troškimo. Net jei manote, kad Skorpionas su jumis bendrauja nuoširdžiai ir yra labai malonus, vis dėlto jis gali kurpti planus, kaip jums pakenkti, tokiu būdu patenkindamas savo iškreiptą ego.

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 22 d.)

Šauliai nori dėmesio – jo gali siekti bet kokiais būdais. Jie turi griežtą nuomonę, nepaisant to, kad ji gali būti visiškai neteisinga. Net ir tai suvokdami, jie niekuomet nepripažins klydę ir toliau stengsis paneigti viską, ką sakote. Dažniausiai ginčai su Šaulio ženklo žmogumi baigiasi dideliais barniais, nes Šaulys niekuomet nėra linkęs nusileisti.

Ožiaragis (gruodžio 23 d. – sausio 20 d.)

Ožiaragis yra atsiskyrėlis, kuriam kur kas labiau patinka būti atsiribojusiam nuo aplinkinių. Tai žmogus, kurį reikia įkalbinėti ir nuolatos skatinti, nes priešingu atveju jis nesiims jokių veiksmų. O tuomet, kai Ožiaragis galiausiai imasi veiksmų, jie būna erzinantys ir leidžiantys suprasti, kad jo skatinti tikrai nederėjo.

Vandenis (sausio 21 d. – vasario 19 d.)

Jei matote žmogų, kuris visuomet aukštai užriesta nosimi ir visus save supančius žmones nuvertina – tuomet tai greičiausiai yra Vandenis. Jis save laiko ypatingu ir išskirtiniu. Įprastai jis stengiasi išsiskirti iš minios, todėl jo priimami sprendimai būna pakankami radikalūs ir neįprasti – nepaisant to, jis vis tiek jaučiasi ypatingas, nors yra labai nuobodus ir lėkštas.

Žuvys (vasario 20 d. – kovo 20 d.)

Juokauti su Žuvimi – tai lygiai tas pats, kas juokauti su siena. Jos neturi humoro jausmo ir jas labai lengva įžeisti (nors to galite visiškai nenorėti). Jas sunku nuspėti, kadangi Žuvies ženklo žmonės labai dažnai keičia savo nuomonę, o tai taip pat nulemia ir reguliariai besikeičiančią nuotaiką.

LEAVE A REPLY