Šachmatų meistro mirtis

0
4702
Sachmatu meistras

Nei didžiulis talentas, nei pasaulinė sėkmė negali apsaugoti mirties akivaizdoje. Praeitą savaitę tuo įsitikino šachmatų sporto sekėjai, kai iš dvylikto daugiabučio aukšto iškrito jaunas ir perspektyvus šachmatininkas Jurijus Jelisejevas. Apie netektį pranešė Rusijos šachmatų federacija.

Danijilas Dubovas, dar vienas iš Rusijos kilęs šachmatininkas, pasidalino mintimis apie savo draugą ir kolegą. Sportininkas teigė, kad neteko ne tik stipraus konkurento, stratego, išskirtiniu talentu apdovanoto šachmatininko, bet ir artimo bei brangaus draugo. Teigiama, jog Jurijus Jelisejevas žuvo bandymas perlipti į balkoną iš 12-ame aukšte esančio lango, tačiau neišlaikė pusiausvyros ir mirtinai susižalojo krisdamas žemyn.

Rusijos šachmatų federacija ne tik pasidalino naujiena, bet ir išreiškė gilią užuojautą sportininko šeimai bei jo bičiuliams.

Po nelaimės išsiaiškinta, kad bute buvo ir keli Jurijaus Jelisejevo pažįstami. Išsamesnės detalės vis dar tiriamos, liudininkai apklausiami, tačiau mažai tikėtina, jog nelaimės priežastys susijusios su kuo nors daugiau nei tik su neatsargiu elgesiu.

Pasaulis apie Jurijų Jelisejevą išgirdo prieš keturis metus, kai 2012-aisiais jis iškovojo Rusijos šachmatų čempiono titulą jaunuolių iki 16 metų lygoje. Po metų vaikinas pelnė ir didmeistrio vardą. Prieš nelaimę, 2016-aisiais sportininkas iškovojo pergalę Rusijos sostinės Maskvos atvirajame šachmatų turnyre. Deja, tačiau tai buvo paskutinė daug žadančio ir savo talentą įrodžiusio Jurijaus Jelisejevo pergalė.

LEAVE A REPLY