Kad ir kokie nesibaigiantys atrodytų šios žiemos šalčiai, vos po kelių savaičių prasidės pavasaris. O jis dabartinius tamsius drabužius tikrai nustums į giliausias lentynas. Artėjančio sezono topas – ryškūs dryžiai, tad pasiruoškite ir drąsiai puoškitės šia drąsia tendencija.

Dryžius galima dėvėti taip, kaip norite. Jie gali puošti tiek jūsų kepures ar šalikus, kurių tikrai prireiks visą kovo mėnesį, tiek marškinius, megztukus ar kelnes, kurie su kiekviena savaite taps vis lengvesni ir labiau pritaikyti šiltiems orams. Kalbant apie dryžių formą ir dydį, garantuojama visiška fantazijos laisvė. Madingai ir stilingai atrodysite dėvėdamos tiek siaurus, tiek ir stambius dryžius, tad derinkite juos prie savo nuotaikos ir figūros tipo. Taip pat, pasirinkite, ar puošitės vertikaliomis, ar horizontaliomis formomis – tiek viena, tiek kita bus populiari viso pavasario metu.

Kalbant apie dryžių pasirinkimą ir norint „pažaisti“ su kūno proporcijomis, verta prisiminti kelias esmines taisykles. Pavyzdžiui, jeigu jūs itin liekna, bet žemo ūgio, jums puikiai tiks stambūs ir vertikalūs dryžiai. Jeigu galite pasigirti apvalumais, puikiai atrodysite su smulkesniais ir vertikaliais dryžiais. Tuo tarpu, aukštoms merginoms vertėtų išbandyti horizontalius dryžius – jie atrodys nepakartojamai.

Derinti dryžių spalvą ir raštą – nebūtina. Netgi priešingai – kuo drąsiau eksperimentuosite ir išbandysite įvairias kombinacijas, tuo stilingiau atrodysite. Būkite ryžtingos ir kūrybiškos – taip ne tik atskleisite savo asmenybės spalvingumą, bet ir sulauksite daug dėmesio iš aplinkinių.

LEAVE A REPLY