Kaip keliauti pigiau

0
3197
Pigios keliones

Jūsų kelionės biudžetas yra pakankamai ribotas, tačiau nenorite, kad tai neigiamai paveiktų kelionės įspūdžius ir potyrius? Tuomet nepamirškite šių patarimų.

  • Valgykite sezoninį maistą. Galbūt ne kartą pastebėjote, kad pirkdami tai, kas nėra sezoniška, jūs sumokate gerokai daugiau? Taip yra todėl, kad maisto produktai, kurie gaminami iš nesezoninių ingredientų, įkainojami brangiau. Tuo tarpu, jei rinksitės tai, kas sezoniška – galėsite ne tik sutaupyti, tačiau taip pat pasimėgausite šviežiu ir skaniu maistu.
  • Naudokitės popieriniu kelionių vadovu. Tokios knygutės kainuoja nedaugiau kaip 15 ar 20 eurų, o tai reiškia, kad įsigyjate priemonę, kuri gali suteikti neįkainojamų ir nepamirštamų įspūdžių, vertų tūkstančių eurų. Nemokėdami vietiniams kelionių gedimas ir vadovaudamiesi naujausią informaciją pateikiančiu popieriniu kelionių vadovu, sutaupysite gerokai daugiau.
  • Apsipirkinėkite pigesnėse šalyse. Tų pačių prekių kaina Suomijoje ir Turkijoje labai akivaizdžiai skiriasi, todėl jei norite išvengti didelių išlaidų, apsipirkinėti turėtumėte ten, kur kainos yra žemiausios.
  • Keliavimas autobusu yra pigesnis nei traukiniu. Tai ypač pastebima Didžiojoje Britanijoje, kuri jau seniai vadinama brangiausią traukinių sistemą turinti šalis Europoje. Pavyzdžiui, kelionė traukiniu iš Londono į Edinburgą gali atsieiti gerokai per 120 eurų. Tuo tarpu keliajant autobusu – bene tris kartus pigiau.
  • Mokėkite grynaisiais. Įprastai geriausiais ir pigiausiais pasiūlymais galime pasinaudoti tuomet, kai prekių pardavėjai ar paslaugų teikėjai apmokėjimą priima tik grynaisiais, todėl nepaisant to, kad kreditine kortele neretai mokėti yra patogiau – pasirūpinkite ir grynaisiais.

LEAVE A REPLY