Kaip dėvėti tampres

0
11196
Tampres

Kur kas dažniau galima girdėti tampres vadinant „timpomis“. Tuo tarpu drabužiais prekiaujančių parduotuvių lentynose esančių tamprių etiketėse šmėžuoja ir labiau vakarietiškas pavadinimas – „leginsai“. Lietuvoje ši prekė yra pakankamai nauja, skaičiuojanti tik kelerius metus. Nors pradžioje tampres rinkosi tik labai drąsios moterys ir merginos – dabar šis drabužis tampa neatsiejama moterų garderobo dalimi.

Žinoma, dažniausiai jos dėvimos tuomet, kai nukrinta oro temperatūra ir vien tik su trumpu sijonėliu išsiruošti į gatvę nebepavyksta. To tarpu, jei dėvimos tamprės, net ir žvarbesniu oru galima pasirinkti suknelę, todėl toks pasirinkimas suteikia kur kas daugiau patogumo ir padeda išsaugoti tinkamą stiliaus pojūtį. Taigi, tampres galima dėvėti prie labai įvairių drabužių ir labai skirtingomis oro sąlygomis, todėl pateiksime jums kelis naudingus patarimus.

Kai už lango šalta – rinkitės tampres

Turbūt nei vienai iš jūsų nėra malonu žvarbiu oru keliauti nuogomis kojomis – tokiais atvejais įprastai nepadeda ir šiltesnės pėdkelnės. Todėl tamprės gali tapti puikiausia išeitimi. Galite pasirinkti šiltesnes timpas, kurių vidinė dalis būtų padengta pūkeliais. Niekas iš aplinkinių nesupras, kad pasirinkote šiltesnes tampres.

Timpos ir suknelė – dažnas sprendimas

Kaip jau buvo minėta, tamprės net ir labai šaltą žiema padeda išsaugoti savo mėgstamą stilių, dėvint suknelę. Be abejo, timpas reikėtų derinti prie pasirinktos suknelės, todėl jei norite pasirinkti tokį sprendimą – pasidomėkite, kokie timpų raštai galėtų tikti geriausiai.

Ilgi drabužiai puikia dera su tamprėmis

Jei mėgstate dėvėti tampres, tačiau pastaruoju metu jums vis sunkiau sekasi jas suderinti su savo įprastais drabužiais, išbandykite ilgesnius marškinius, megztinį arba bet kurį kitą viršutinį drabužį. Tokiu atveju tamprės taps tobulu jūsų įvaizdžio akcentu – ypač, jei jas pritaikysite prie kitų savo stiliaus detalių.

Tamprės – tai išsigelbėjimas nėštukėms

Kiekviena besilaukianti ar jau savo atžalų turinti moteris puikiai žino, su kokiais dideliais nepatogumais susiduriama besilaukiant – sunku atrasti prie greitai besikeičiančių kūno formų tinkančius drabužius, o ką jau kalbėti apie jų patogumą. Todėl jei norite komforto ir skoningo stiliaus derinio, rinkitės tampres. Jos nevaržys jūsų judesių ir leis jaustis patogiai.

Tamprių pagalba suformuokite norimą figūrą

Nėra ko slėpti, kad ne kiekviena moteris yra patenkinta savo figūra, tačiau nereikia dėl to nusiminti – visuomet egzistuoja tam tikri metodai, padedantys pasiekti norimą rezultatą. Jei rinksitės kompresines tampres, kurios pasižymi aukštu liemeniu, galėsite labai lengvai pakoreguoti savo figūrą. Nė neprireiks ilgai ir nuobodžiai lieti prakaito sporto salėje.

LEAVE A REPLY