Tavo treniruotės neturi nukentėti dėl to, kad tu išvyksti atostogų. ŠIOMIS dienomis yra tūkstančiai būdų palaikyti tinkamą formą, keliaujant aplink pasaulį. Kad ir kur bebūtum – kelias valandas laukdamas savo skrydžio oro uosto terminale, tūnodamas nedideliame viešbučio kambarėlyje ar turiningai leisdamas laiką su šeima, yra daugybė būdų „išprakaituoti“ čia ir dabar. Pateiksime jums tris atostogų kelionių scenarijus ir geriausius kasdieninių treniruočių būdus nepriklausomai nuo to, kurioje pasaulio vietoje būsite.

Oro uoste

Gera žinia fitnesą mėgstantiems keliautojams: visame pasaulyje oro uostuose sparčiai dygsta jogos kambariai, įrengiami ėjimo takeliai, baseinai ir treniruokliai. Iš tikrųjų keli dažniausiai lankomi oro uostai (įskaitant Čikagos „O’Hare“, Dalaso „Fort Worth“, San Francisko, Dubajaus tarptautinį ir Singapūro Šanchajaus) siūlo daug būdų pasitreniruoti kelionėje.

Viešbučio kambaryje

Be viešbučio sporto salės, jūs galėsite naudotis kambaryje esančiomis priemonėmis ir vaizdo medžiaga, išsinuomoti sportinius reikmenis, jei pamiršote juos pasiimti su savimi ir lankyti įdomias grupines treniruotes. Tokias galimybes siūlo „Westin“, „Omni“, „Even“, „Fairmont“, „Sheraton“, „Kimpton“, „Standard“ ir „Hyatt Place“ viešbučių tinklai. O jeigu jūs apsistojote ne viename iš šių viešbučių, tiesiog galite 5 minutes pasportuoti, atlikdami pratimus apatinei ir viršutinei kūno daliai tiesiog savo kambaryje.

Svečiuose pas senelę

Geriausias būdas trumpam išsivaduoti nuo šeimos narių šurmulio ir pailsėti nuo gundančių patiekalų, būnant su šeima – yra pasitreniruoti. Čiupkite savo išmanųjį telefoną, parsisiųskite nemokamą taikomąją programėlę (pvz., „Nike+ Training Club“, „Sworkit“ ir „Freeletics“) ir pirmyn!

LEAVE A REPLY