Brangelinos santykių paslaptys

0
3896
Brangelina

Rudens pradžioje Holivudą ir jo naujienas sekančius žmones visame pasaulyje sukrėtė netikėta naujiena – skirtingais keliais pasuko viena iš mylimiausių ir garsiausių visų laikų porų – Bradas Pittas ir Angelina Jolie. Negana to, skyrybos iš karto tapo karščiausia geltonosios spaudos tema, nagrinėjančia intymiausias poros santykių detales.

Visų pirma, Bradas Pittas buvo apkaltintas smurtavimu prieš savo ir Angelinos sūnų – Madoxą. Vėliau, išklausius liudininkų parodymus, paaiškėjo, kad tai buvo melas. Tačiau tai toli gražu ne vieninteliai gandai, gaubiantys šią istoriją. Juk pora kovoja ne tik dėl turto pasidalijimo, bet – dar svarbiau – dėl teisių į šešis savo vaikus. Šiandien visi jie gyvena su Angelina, o Bradas juos gali pamatyti tik nurodytu metu, dalyvaujant vaikų teisių specialistams. Galima įsivaizduoti, kad vyras aktyviai kovoja dėl tokios situacijos pakeitimo.

Sklinda gandai, jog pats Bradas taip pat neatskleidė visų savo kortų. Teigiama, kad jis įrašė pokalbius su asmeniniu psichologu, kuriuose išsamiai aptariamos slapčiausios poros santykių detalės. Pavyzdžiui tai, jog vyras dažnai nežinodavo, kaip vertinti keistus žmonos poelgius, ypač intymių santykių metu, kai vietoj specialių sekso žaislų buvo naudojami tikri peiliai ar antrankiai. Kita vertus, tokios naujienos stebina tik visiškus Holivudo pasaulio naujokus. Seniai žinoma, kad Angelina nuo paauglystės garsėja keistais poelgiais – bučiniais su šeimos nariais, motinos draugo vilionėmis ar itin pavojingais ir skausmingais pomėgiais lovoje.

LEAVE A REPLY