Vienas populiariausių Microsoft kompiuterinių žaidimų pagaliau persikėlė į iPhone ir Android telefonus

0
4137
Solitaire
Solitaire žaidimas

Microsoft kompanijos darbuotojai pagaliau išgirdo viso pasaulio mobiliųjų telefonų žaidimų mėgėjų maldas ir pritaikė vieną iš savo populiariausių kompiuterinių žaidimų išmaniesiems telefonams.

Bendrovė paskelbė, kad vieną visų laikų populiariausių Windows žaidimų – „Solitaire“ dabar  galima žaisti ir iPhone, iPad ir Android įrenginiuose.

Microsoft „Solitaire“ rinkinio versiją, kuri šiuo metu įdiegta Windows 10 ir Windows 8, galima nemokamai atsisiųsti iš „Apple App Store“ ir „Google Play“.

Žinoma, jau yra kelios „Solitaire“ versijos, pritaikytos iOS ir Android, tačiau Microsoft „Solitaire“ rinkinio aplikacija siūlo penkis „Solitaire“ žaidimus – „Klondaike“, „Spider“, „FreeCell“, „Pyramid“ ir „tripenk“ – viename.

Solitaire žaidimas
Microsoft žaidimas persikelia į iPhone, iPad ir Android įrenginius.

Visuose penkiuose žaidimo režimuose yra skirtingi sudėtingumo lygiai ir prizai, kuriuos galima gauti už laimėtą žaidimą.

„Xbox Live“ nariai, kurie prisiregistruoja, naudodamiesi savo Xbox Live arba Microsoft paskyra, debesyje gali išsaugoti savo pasiektus lygius ir žaidimo duomenis.

Tai reiškia, kad jie gali gauti Xbox Live prizus ir užsidirbti žaidimo taškų, varžytis su draugais ir tęsti žaidimą bet kurioje Windows 10, iPhone, iPad, arba Android priemonėje.

Kaip papildomą paskatą, kiekvienam, atsisiuntusiam aplikaciją iki 2016 m. gruodžio 31 d., Microsoft suteikia galimybę vieną mėnesį žaisti nemokamai „Solitaire“ rinkinio „Premium Editon“ žaidimus.

Pasibaigus šio pasiūlymo laikui, tenka grįžti prie standartinės šio žaidimo versijos.

Jau daugiau kaip 25 metus „Solitaire“ yra vienas populiariausių Microsoft žaidimų. Dabartinis Microsoft „Solitaire“ rinkinys vien per pastaruosius ketverius metus surinko gausų daugiau kaip 119 milijonų unikalių žaidėjų būrį.

LEAVE A REPLY