Maištas mados pasaulyje yra vertinamas ir skatinamas. To įrodymas – vyrų mados savaitėse pristatomi moteriškų derinių variantai. Ką jie žada naujam sezonui?

  1. Visų pirma, turėtumėte pasirūpinti languotais audiniais, o dar tiksliau – škotiškuoju tartanu. Kitą sezoną madingi bus įvairaus dydžio ir spalvų languoti odiniai, tačiau vis dėlto garsiausių ovacijų nusipelnys raudonai-juodai languoti audiniai. Vienas iš geriausių pasirinkimų – flaneliniai marškiniai, kuriuos dėvėsite kiekvieną dieną. Taip pat, verta pagalvoti ir apie languoto palto įsigijimą, o tikroms tendencijų sekėjoms pravers ir suknelės bei sijonai, marginti minėtais raštais.
  2. Taip pat, nesuklysite nuo galvos iki kojų apsirėdę juoda spalva. Tai dominuojanti tendencija garsiausių mados namų kolekcijose, pradedant nuo „Givenchy“, baigiant „DsQuared2“. Ieškodami tobulų derinių, turėkite omenyje santūrumą bei seksualumą – judviejų sintezė nepaliks abejingų.
  3. Kitą sezoną palikite vietos drabužiams, papuoštiems raukiniais. Šiuo atveju tiks romantiški, galbūt iš pažiūros kiek senamadiški drabužiai, papuošti smulkiais gėlių raštais, palaidinės su rauktomis rankovėmis, suknelės su aukštomis apykaklėmis bei smulkiomis sagomis.
  4. Kelis sezonus dominavę odiniai drabužiai ir pavasarį bus itin madingi. Šiuo atveju rekomenduojama derinti kelis skirtingus iš odos pagamintus drabužius – pavyzdžiui, odinę suknelę ir batus. Taip pat, tendenciją pagyvina ir įvairūs priedai – kniedės, sagos, kutai. Šiuo atveju svarbiausia drąsa ir išskirtinumas – kuo kūrybiškiau pažvelgsite į šią tendenciją, tuo madingiau atrodysite.

LEAVE A REPLY