Didžioji dauguma žmonių į kino teatrą keliauja norėdami atsipalaiduoti ir pailsėti. Jie nori labai smagiai ir turiningai praleisti savo laisvalaikį, tačiau puikiai suprantama, kad įprastai viešose vietose iškyla daug įvairių nepatogumų. Tai labai akivaizdžiai pastebima kino salėse. Jei mėgstate filmą žiūrėti tyloje ir ramybėje, vargu ar šiandien jums tai gali pavykti (nebent keliausite į patį ankstyviausią kino filmo seansą ir tai darysite praėjus pakankamai daug laiko nuo filmo premjeros). Todėl pabandysime įvardinti bent keletą aspektų, kurie kino salėje erzina labiausiai.

Garsus nuolatinis kalbėjimas

Labai dažnai kino salėje galima girdėti garsiai kalbant vieną ar kitą filmo žiūrovą. Tiesą sakant, tai lyg neišvengiama būtinybė – jei visi kino salėje sėdintys žiūrovai yra santūrūs ir mandagūs, tai visuomet turi atsirasti bent vienas, kuris nežinos, ką reiškia elementarios mandagumo taisyklės. Suprantama, kad toks elgesys labai erzina ir neleidžia susitelkti į kino ekrane rodomą filmą. Be to, dar labiau erzina ne tik tai, kad žiūrovas garsiai kalba su savo draugu ar drauge, tačiau taip pat nepraleidžia progos reguliariai išsakyti savo nuomonę apie konkrečią filmo sceną.

Naudojimasis mobiliuoju telefonu

Prasidėjus filmui, kino salėje ne veltui yra išjungiamos šviesos, todėl jei manote, kad naudotis telefonu nėra nieko blogo – labai klystate. Tai dar vienas didelį pyktį keliantis kai kurių žiūrovų įprotis, todėl jei jums bent mažumėlę rūpi aplinkiniai, pasistenkite kino salėje nesinaudoti telefonu, o tuo atveju, jei esate tokie užsiėmę, kad negalite nei valandėlės pabūti be mobiliojo telefono – tiesiog neikite į kino teatrą.

Ant priešais esančios kėdės užsikeltos kojos

Tai ypač nemandagus elgesys, kuris erzina daugelį. Ką jau kalbėti apie filmo žiūrovą, kuris sėdi priešais, o šalia jo ant gretimos kėdės atlošo „ilsisi“ nepažįstamojo kojos. Žinoma, dažniausiai tokio nemandagaus žiūrovo elgesys tuo nesibaigia – kartu seka garsus kalbėjimas, triukšmavimas ir čepsėjimas.

Nekultūringas maisto valgymas

Dažniausiai kino mėgėjų pasirenkamas maistas yra spragėsiai ir „Coca-cola“, tačiau daugeliui tai yra įprastas ir jau seniai nebeerzinantis pasirinkimas. Kita vertus, jei spragėsiai valgomi garsiai čepsint ir siurbiant vaisvandenius, norom nenorom žiūrovai ima piktintis. Be to, nereikia pamiršti, kad kai kurie žiūrovai į kino salę su savimi atsineša ir alkoholinių gėrimų (pvz., alaus), kurių specifinis kvapas labai greitai pasklinda po visą kino salę. Žinoma, alkoholinių gėrimų kvapas nėra vienintelis minusas – įprastai alkoholį kino salėje vartojantys asmenys kur kas dažniau keliauja į tualetą, tokiu būdu nepaliaujamai trukdydami kitiems žiūrovams.

LEAVE A REPLY